Al GHURAIR ARJAAN BY ROTANA

Vyhledávání zájezdu
Al Ghurair Rayhaan By Rotana - Spojené arabské emiráty - Dubaj

Al Ghurair Rayhaan By Rotana

Spojené arabské emiráty » Dubaj

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Al Ghurair Rayhaan By Rotana

Počet termínů:

4 termíny / 4 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Dubai - transparent 28°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Al GHURAIR ARJAAN BY ROTANA
Kategorie hotelu: ****
Popis Lokace
DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Popis ubytování
Al GHURAIR ARJAAN BY ROTANA 4****:

Al Ghurair Arjaan by Rotana se nachází v srdci města Dubaj. Tento luxusní apartmánový hotel je skvělou spojkou turistických a obchodních míst. Na stanici Union (centrální uzel všech tras metra) můžete dojít pěšky. Na mezinárodní letiště v Dubaji je to 4 stanice metrem, k obchodnímu centru Dubai World Trade Centre je to 3 stanice a do zdravotního centra také 3 stanice. Hotel nabízí 192 home apartmánů, ktére zahrnují stylové 1, 2 a 3 lůžkové ložnice. Každý pokoj má vlastní balkon s výhledem na Dubaj, krásný komplex zahrad a bazénů. Naleznete zde plně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, sklokeramickou desku, sporák (v apartmánech se 3 ložnicemi), mikrovlnnou troubu a myčku nádobí, ubytování tak poskytuje komfort pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Tento hotel je tou nejlepší volbou ubytování v Dubaji pro rodiny s dětmi. Snadno se dostanete k nákupnímu centru Al Ghurair Centre s širokou nabídkou restaurací s různými kuchyněmi. K dispozici je kyvadlová doprava, která Vás dopraví na nejkrásnější pláže ve městě. Sousední 5hvězdičkový hotel Al Ghurair Rayhaan by Rotana zahrnuje rekreační zařízení včetně fitness centra, bazénu a wellness centra.

Program
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...