Apartmány Flic en Flac

Vyhledávání zájezdu
Apartmány Flic en Flac - Mauricius - Flic en Flac

Apartmány Flic en Flac

Mauricius » Flic en Flac

, ApartmányApartmány Flic en Flac

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Ubytování
Apartmány mají k dispozici 2 plně vybavené ložnice ideálně pro 4 osoby s klimatizací, moderní kuchyni, Wi-Fi, kabelovou TV, koupelnu s WC, sprchový kout a pračku. Apartmány se nachází v 1. a 2. patře s balkónem a výhledem na bazén.
Poloha
Apartmány se nachází na klidném místě, daleko od všeho hluku a hlavních silnic a zároveň pouhých 10 minut procházkou od krásné pláže. V blízkosti apartmánů se nachází nákupní centrum, bary, noční kluby, restaurace a bankomaty.
Vzdálenosti
Pláž - 800 m,
Letiště - cca 50 km.
Vybavení a služby
Hostům je zde k dispozici bazén s lehátky a parkoviště.
Tip
Na přání klienta můžeme nabídnout jiný typ pokoje, upravit termín, délku pobytu a typ stravování, případně zkombinovat různá pobytová místa a hotely.

Zájezdy jsou připravovány "na míru" dle požadavku klienta. Výše uvedené ceny platí v případě disponibility volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě na pravidelných linkách.

Transfery letiště-hotel-letiště (nejsou-li v ceně) zajišťujeme na vyžádání za příplatek. Jedná se o privátní transfery (pouze pro Vás), cenu transferu Vám rádi zjistíme.
Doprava
Lety jsou pořádány na pravidelných linkách s minimálně jedním přestupem. Ceny platí v případě dostupnosti volných míst v optimálních knihovacích třídách.
Program
Pobyt na 7,10 nebo 14 nocí.
Cena zahrnuje
Leteckou přepravu na pravidelné lince, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, ubytování, uvedené stravování, pojištění CK proti úpadku, asistenci CK na telefonu.
Cena nezahrnuje
Transfery - letiště - hotel - letiště, komplexní cestovní pojištění vč, pojištění storna zájezdu, služby delegáta na místě, fakultativní výlety, spropitné

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.