Armava Hotel CLEVER

Vyhledávání zájezdu
Armava Hotel Clever - Řecko - Řecko ostrovy - Kréta - Kréta sever - Hersonissos

Armava Hotel Clever

Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta sever » Hersonissos

, Hotel starstar

LM


Armava Hotel Clever

Počet termínů:

6 termínů / 6 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Brno, Ostrava, Bratislava

Počasí:Poloha a popis
Armava Hotel CLEVER se nachází přímo u pláže v letovisku Hersonissos, nedaleko vodního parku Star Beach. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 4*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byly klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování v hotelu Armava a program all inclusive využívají klienti také v sousedním vyhledávaném hotelu Golden Beach 4*. Hotel Armava se nachází v centru jednoho z nejznámějších letovisek Hersonissos. Bary, restaurace, obchody a zabavní podniky jsou jen pár kroků od hotelu. Centrum samotného města Hersonissos je cca 1,5 km a cesta k němu vede, buď keásnou promenádou podél moře, lemovanou množstvím restaurací, kaváren a barů a nebo rušnou ulicí plnou obchůdků. Letiště v Heraklinu je vzdálono 25 km. Do centra hlavního města Heraklion je výborné autobusové spojení, autobusová zastávka je vzdálena 100 m od hotelu.
Vybavení hotelu
24h recepce, výtah, trezor (za poplatek), TV místnost, společenská místnost, konferenční místnost, restaurace, venkovní bazén a sluneční terasa u bazénu, pool bar. Možnost využívaní bazénu v hotelu Golden Beach, stejně tak služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive. Hotel Golden Beach je vybaven vstupní halou s 24 hodinovou recepcí, výtahem, Wi-Fi připojením (za poplatek), hlavní restaurací, "Golden Bar", A La Carte Restaurant na pláži, lehátka a slunečníky u bazénu, doktorem na zavolání, venkovním parkováním, obchod se suvenýry a minimarket. Hosté mohou relaxovat u venkovního bazénu, který se nachází v těsné blízkosti pláže a vedle nového baru u bazénu.
Vybavení pokoje
Menší útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za poplatek), telefon, balkon nebo terasu.
Stravování
Armava nabízí ubytování bez stravování nebo all inclusive, či polopenzi v hotelu Golden Beach.

Stravování v hotelu Golden Beach:
Poloponze nebo all inclusive. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu.
Snídaně (americký bufet) je podávána v hlavní restauraci.
Oběd a večeře (bufet) jsou servírovány také v hlavní restauraci a skládají se z místních surovin.

V hotelu se také nachází A La Carte Resaturace na pláži (otevřená od poledne do večerních hodin, za poplatek), v restauraci se podávají místní řecké speciality, dále se zde nachází Golden Bar. Více informací o službách, které jsou v ceně, a které se platí, získáte na místě.

Dále pro klienty se stravováním formou all inclusive bar u bazénu s nealkoholickými nápoji, místními alkoholickými nápoji v podobě vína a točeného piva, rakije, ouza apod.

Změna programu all inclusive vyhrazena. Nabídka programu all inclusive a jeho jednotlivé služby, se mohou měnit v závislosti na obsazenosti hotelu a dle aktuální nabídky hotelu.
Pláž a plážový servis
Písečná, místy smíšená, pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.
Pro děti
Dětské brouzdaliště.
Služby v ceně
Pro klienty se stravováním v hotelu Golden Beach je zdarma wi-Fi připojení. Slunečníky a lehátka u bazénu.
Služby za poplatek
Klimatizace (3€/den), trezor. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.
Poznámka
CLEVER UBYTOVÁNÍ
CK svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu.
CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive.
Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů:
1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz
2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby.

Základní charakteristika

- vzdálenost mezi oběma budovami je do 300 metrů, výjimečně 500 m, ve většině případech je to cca 50 metrů.
- klienti využívají všech služeb all inclusive ve stejné míře, jako by byli přímo klienty daného hotelu, který tyto služby nabízí.
- polovina ze studií či apartmánů mají také k dispozici vlastní bazén + bazény v hotelech, kam dochází na all inclusive.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
Služby v rámci programu all inlusive v hotelu. Aktuální nabídku služeb a sportů a jejich ceny obdržíte po příjezdu na recepci hotelu Armava.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...