CINNAMON GRAND

Vyhledávání zájezdu
Cinnamon Grand - Srí Lanka

Cinnamon Grand

Srí Lanka

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Cinnamon Grand

Počet termínů:

125 termínů / 3 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Snídaně, Polopenze, Plná penze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Hikkaduwa - transparent 27°C


Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do hlavního města Colomba, CITY TOUR D COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V COLOMBU
V HOTELU CINNAMON GRAND 5*****!!!

Popis Lokace
COLOMBO:

Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Popis ubytování
CINNAMON GRAND 5*****:

Hotel se nachází v centru města „Colombo“, vzdálený 35 km od mezinárodního letiště. Má celkem 501 klimatizovaných, moderně vybavených pokojů (Cinnamon Deluxe Rooms, Executive Rooms, Executive Suites, Presidential Suite) s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, mini barem, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Nachází se zde 6 restaurací (Lagoon, Echo, The London Grill, Chutneys, Taprobane, Nuga Gama) s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně, dále 6 barů (Cheers Pub, Tao, Breeze Bar, Coffee Stop, Tea Lounge, The Cafe) se širokou škálou alkoholických i nealkoholických nápojů, dále dětský klub (Cheers Kids Club). Naleznete zde 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky, hernu, dětské hřiště, saunu, kadeřnictví, salon krásy, fitness a wellness centrum, lázně „Angsana“ s nabídkou masáží a procedur pod dohledem odborného personálu. Dále disponuje směnárnou, prádelnou, úschovnou zavazadel, business centrem, lékařskou službou, parkovištěm, pronájmem aut, obchodem se suvenýry a room servisem – 24 hodin denně. Nechybí zde ani zázemí pro sportovní vyžití, jako je tenis, squash, kulečník a mnoho dalších. V hotelu se pořádají denní i noční tematické programy s živou hudbou. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici zdarma v celém hotelu.


Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN

Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO)

Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu CINNAMON GRAND 5*****

Ubytování

Volný program3. DEN - předposlední DEN

Volný program

Možnost fakultativních výletůPOSLEDNÍ DEN

Snídaně v hotelu

Odjezd na letištěPřílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.


Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...