Exotika light - Mexiko

Vyhledávání zájezdu
Exotika light - Mexiko - Mexiko

Exotika light - Mexiko

Mexiko

, Program starstarstarExotika light - Mexiko

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Mexico City - transparent 24°C


Popis hotelu

Poloha

Hotel Dos Playas Beach House by Faranda se nachází v hotelové zóně Cancúnu, 3 km od nákupního centra Caracol s restauracemi a bary. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 25 km.

Pláž

Hotel Dos Playas Beach House by Faranda se nachází u písečné pláže. V blízkosti hotelu se nachází přístav, odkud se můžete dostat na nedaleký ostrov žen. Lehátka na pláži zdarma. Hotel nabízí plážové ručníky (možná záloha).

Vybavení

Recepce, lobby, 2 restaurace, bar, zahrada se slunečními terasami, lehátky a 2 bazény (v bazénech sladká voda), směnárna, lékařská péče na požádání (za poplatek), parkování.

Pokoje

Hotel Dos Playas Beach House by Faranda má 145 pokojů umístěných v dvoupatrových budovách. Všechny jsou se základním vybavením, klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů), TV, trezorem (zdarma), telefonem a balkonem. Pokoje v přízemí mají malou terasu. Úklid, výměna ložního prádla a ručníků každý den. Žehlička a žehlicí prkno na objednání na recepci.

- Standardní pokoje (rozloha cca 28 m²) - max. pro 4 osoby, přičemž v pokoji mohou být pouze 2 manželské postele a nebude možné přidat přistýlku.

Strava

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu (tematické večeře, jídla z grilu několikrát týdně). Občerstvení a pizza během dne (10:30-19:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 24:00. 1x za pobyt večeře v orientální restauraci (nutná rezervace předem).

Sport a zábava

Hotel Dos Playas Beach House by Faranda nabízí denní a večerní animační program. Zdarma: menší posilovna, tenisový kurt (možný poplatek za půjčení vybavení). Masáže za poplatek. Na pláži centrum vodních sportů (za poplatek).

Internet

Internet Wi-Fi v lobby zdarma.

Místní kategorie

***

Jiné

www.farandahotels.com

Náš názor

Obnovené pokoje v roce 2010, přátelský personál, chutné jídlo, dva bazény a pěkná zahrada - to vše přispívá k slušným třem hvězdičkám. Spojíme-li to s jemným, bílým pískem a koupelemi v teplém moři, dostaneme odpovídající scenérii karibské dovolené.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, transfery klimatizovaným autobusem, ubytování v hotelech viz program (7 nocí v poznávací části, případně dalších 7 nocí na prodloužení ve vybraném hotelu, stravování: viz pragram, služby poslkého průvodce na místě, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: náklady na účast v programu: cca 70 USD (spropitné pro místní průvodce, řidiče, průvodce v navštívených objektech, vstupné do navštívených objektů), fakultativní výlety v Cancúnu / Riviera Maya a osobní výdaje.

Jiné

Let

Komfortní letoun společnosti PPL LOT typ DREAMLINER (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) servírované v době podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Hodnocení klientů

Klienti tento zájezd ohodnotili na 4,8 / 6. Všechny recenze si můžete přečíst zde: http://r.pl/egzotyka-light-meksyk/dos-playas-beach-house-by-faranda

Program

Mayská historie na Yucatánu • karibský Tulum a neobjevená Coba • jedinečná atmosféra Playa del Carmen - magické město Valladolid • majestátní Chichen Itza • odpočinek v Cancúnu

Den 1

*Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).*

Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště CK 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přílet do Cancúnu, pasová kontrola, setkání s průvodcem, transfer do hotelu v Cancúnu.Den 2

Přejezd do Tulum - archeologického naleziště Indian Maya, položeného v krásné lokalitě s výhledem na tyrkysové vody Karibského moře. Prohlídka mimo jiné: El Castillo, Chrámu fresek, chrámu sestupujícího boha. Poté přejezd do města Coba a poznávání jednoho z nejpůsobivějších a nejméně archeologicky probádaných mayských měst na Yucatánu: pyramida Mul Nohoc (nejvyšší na poloostrově) a Iglesia chrámu Conjuto a Las Pinturas. Volný čas na slavné Playa del Carmen. Návrat do Cancúnu. (Trasa cca 200 km).Den 3

Přejezd do Chichen Itza (na seznamu UNESCO), kde uvidíme např. Kukulkánovu pyramidu, stěnu lebek, chrám tisíce bojovníků, hřiště pro pelotu a astronomickou observatoř. Pro zájemce (za poplatek cca 20 USD) - možnost vidět jednu z mnoha krasových studní na Yucatánu - zájemcům doporučujeme koupel v křišťálově čisté vodě cenote Ik Kil (mějte připravené ručníky a plavky). V odpoledních hodinách se můžete projít v půvabném starém městě Valladolid - město, které v roce 2012 byla začleněna do programu Pueblo Mágicos (Magická města), která propaguje města s bohatou kulturou, historií, přírodou a atmosférou. Návrat do Cancúnu. (Trasa cca 500 km).Den 4 - 7

Odpočinek v hotelu v Cancúnu.Den 8

Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu a návrat do Polska (přímý let Dreamlinerem)

Pro klienty, kteří zůstávájí na pobyt v hotelu v Cancúnu nebo na Mayské Riviéře: transfer vybraného hotelu.Den 9

Přílet do Polska.Upozornění k programu:

- Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno nebo zrušeno v závislosti na kanceláří nezaviněných situacích (např. politické nebo klimatické v navštěvovaných zemích).

- V Mexiku jsou třílůžkové pokoje vybaveny 2 manželskými postelemi (neexistuje možnost ubytování v pokojích se 3 samostatnými lůžky).

- Prosíme nevyměňovat peníze na letišti v Cancúnu kvůli nepříznivému směnnému kurzu. Peníze lze směnit v hotelu v Cancúnu nebo následující den v bance nebo ve směnárnách na trase.

- Do Mexika se nesmí přivážet jakékoliv jídlo.Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců.Důležité! V Mexiku jsou celní omezení na množstevní limity pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 gramů tabáku a 3 litry jakéhokoli alkoholického nápoje.

Popis hotelu

Poloha

Hotel Imperial Laguna by Faranda se nachází v hotelové zóně Cancúnu, nad lagunou Nichupte. Tato oblast má několik barů a restaurací, větší výběr v nákupním centru Caracol (cca 1 km od hotelu). Asi 200 metrů od hotelu je supermarket a autobusová zastávka. Vedle hotelu je restaurace La Palapa Belga (za poplatek). Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 27 km.

Pláž

Hosté hotelu Imperial Laguna by Faranda mají vstup zdarma na pláž hotelu Dos Playas Beach House, která je vzdálená cca 2 km (vlastní doprava). Kromě toho se cca 700 metrů od hotelu nachází veřejná písečná pláž Marlin (vstupné cca 5 USD/osoba). Hotel neposkytuje plážové ručníky.

Vybavení

Recepce, lobby, sluneční terasa s lehátky a bazénem obklopeným zelení, lékařská péče na požádání (za poplatek), parkování. V hotelu není směnárna.

Pokoje

Hotel Imperial Laguna by Faranda má 62 standardních pokojů rozmístěných ve čtyřech dvoupatrových budovách. Všechny jsou se základním vybavením, klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů k dispozici na recepci, omezené množství), TV, telefonem a balkonem. Pokoje v přízemí mají malou otevřenou terasu. Trezor na recepci (zdarma). Úklid, výměna ložního prádla a ručníků každý den.

Strava

Bez stravy. Hotel poskytuje pouze dopolední občerstvení (káva, mléko a např. croissant) s sebou. Hotel nemá vlastní restauraci.

Internet

Internet Wi-Fi v lobby zdarma.

Místní kategorie

**

Jiné

www.farandahotels.com

Náš názor

Nabídka ubytování pro všechny ty, pro něž standard hotelu má druhořadý význam a pro ty, kteří chtějí za rozumnou cenu strávit dovolenou v Karibiku. Imperial Laguna by Faranda je velmi skromný hotel s malým bazénem obklopeným zelení a atrakcemi hotelové zóny Cancúnu (restaurace, nejznámější diskotéka Coco Bongo, obchody) v docházkové vzdálenosti.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, transfery klimatizovaným autobusem, ubytování v hotelech viz program (7 nocí v poznávací části, případně dalších 7 nocí na prodloužení ve vybraném hotelu, stravování: viz pragram, služby poslkého průvodce na místě, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: náklady na účast v programu: cca 70 USD (spropitné pro místní průvodce, řidiče, průvodce v navštívených objektech, vstupné do navštívených objektů), fakultativní výlety v Cancúnu / Riviera Maya a osobní výdaje.

Jiné

Let

Komfortní letoun společnosti PPL LOT typ DREAMLINER (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) servírované v době podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Hodnocení klientů

Klienti tento zájezd ohodnotili na 4,8 / 6. Všechny recenze si můžete přečíst zde: http://r.pl/egzotyka-light-meksyk/dos-playas-beach-house-by-faranda

Program

Mayská historie na Yucatánu • karibský Tulum a neobjevená Coba • jedinečná atmosféra Playa del Carmen - magické město Valladolid • majestátní Chichen Itza • odpočinek v Cancúnu

Den 1

*Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).*

Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště CK 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přílet do Cancúnu, pasová kontrola, setkání s průvodcem, transfer do hotelu v Cancúnu.Den 2

Přejezd do Tulum - archeologického naleziště Indian Maya, položeného v krásné lokalitě s výhledem na tyrkysové vody Karibského moře. Prohlídka mimo jiné: El Castillo, Chrámu fresek, chrámu sestupujícího boha. Poté přejezd do města Coba a poznávání jednoho z nejpůsobivějších a nejméně archeologicky probádaných mayských měst na Yucatánu: pyramida Mul Nohoc (nejvyšší na poloostrově) a Iglesia chrámu Conjuto a Las Pinturas. Volný čas na slavné Playa del Carmen. Návrat do Cancúnu. (Trasa cca 200 km).Den 3

Přejezd do Chichen Itza (na seznamu UNESCO), kde uvidíme např. Kukulkánovu pyramidu, stěnu lebek, chrám tisíce bojovníků, hřiště pro pelotu a astronomickou observatoř. Pro zájemce (za poplatek cca 20 USD) - možnost vidět jednu z mnoha krasových studní na Yucatánu - zájemcům doporučujeme koupel v křišťálově čisté vodě cenote Ik Kil (mějte připravené ručníky a plavky). V odpoledních hodinách se můžete projít v půvabném starém městě Valladolid - město, které v roce 2012 byla začleněna do programu Pueblo Mágicos (Magická města), která propaguje města s bohatou kulturou, historií, přírodou a atmosférou. Návrat do Cancúnu. (Trasa cca 500 km).Den 4 - 7

Odpočinek v hotelu v Cancúnu.Den 8

Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu a návrat do Polska (přímý let Dreamlinerem)

Pro klienty, kteří zůstávájí na pobyt v hotelu v Cancúnu nebo na Mayské Riviéře: transfer vybraného hotelu.Den 9

Přílet do Polska.Upozornění k programu:

- Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno nebo zrušeno v závislosti na kanceláří nezaviněných situacích (např. politické nebo klimatické v navštěvovaných zemích).

- V Mexiku jsou třílůžkové pokoje vybaveny 2 manželskými postelemi (neexistuje možnost ubytování v pokojích se 3 samostatnými lůžky).

- Prosíme nevyměňovat peníze na letišti v Cancúnu kvůli nepříznivému směnnému kurzu. Peníze lze směnit v hotelu v Cancúnu nebo následující den v bance nebo ve směnárnách na trase.

- Do Mexika se nesmí přivážet jakékoliv jídlo.Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců.Důležité! V Mexiku jsou celní omezení na množstevní limity pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 gramů tabáku a 3 litry jakéhokoli alkoholického nápoje.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.