FOUR SEASONS HOTEL AT AL MARYAH ISLAND

Vyhledávání zájezdu
Four Seasons Hotel Abu Dhabi at Al Maryah Island - Spojené arabské emiráty - Abu Dhabi

Four Seasons Hotel Abu Dhabi at Al Maryah Island

Spojené arabské emiráty » Abu Dhabi

, Hotel starstarstarstarstarFour Seasons Hotel Abu Dhabi at Al Maryah Island

Počet termínů:

119 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Abu Dhabi - transparent 35°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: FOUR SEASONS HOTEL AT AL MARYAH ISLAND
Popis Lokace
ABÚ DHABÍ:

Emirát Abú Dhabí, v českém překladu „otec gazely“ je nejzápadnější, nejlidnatější, rozlohou největší a nejbohatší ze sedmi emirátů Spojených arabských emirátů. Dnes bývá také označován jako jeden z nejbohatších států světa. Byl zakládajícím emirátem Spojených Arabských Emirátů, které vznikly v roce 1971. Emirát je situován na jihozápadním pobřeží Perského zálivu a zabírá plochu 67 340 km², přičemž zde žije asi 2,8mil. obyvatel. Představuje cca 85% celé rozlohy SAE. Před pobřežím emirátu se nachází 200 přilehlých ostrovů. Na jednom z nich se nachází i metropole emirátu, město „Abú Dhabí“. V hlavním měste je bezcelní zóna. Emirát má poměrně nízkou hustotu osídlení s relativně malým počtem roztroušených měst. Místní pobřeží a ostrovy jsou dokonce zapsány jako světové kulturní dědictví UNESCO, jsou totiž domovem 90% populace orla mořského z celého Perského zálivu a najdete tu jediných 12 kolonií kormorána arabského. Většinu povrchu emirátu zabírá poušť a na příkaz vládce se pouštní duny začaly zalesňovat. Na jihu emirátu na okraji črtvé největší písečné pouště „Rub al-Chálí“, v překladu „Pustá končina“ se však nachází rozsáhlá oáza „Liwa“.Před nalezením ropy byl nejchudším z pozdějších emirátů. Právě Abú Dhabí je první oblastí, kde byla roku 1958 nalezena ropa a v tomto okamžiku se začala psát nová historie chudých států emirátů. Vládnoucí emír Hamád bin Hamdán an-Nahaján se stal vůdčí osobností celé pozdější federace. Proto je Abú Dhabí dominantním emirátem majícím hlavním slovo a místem, kde sídlí prezident a vláda Spojených Arabských Emirátů. Mezi zajímavosti Abú Dhabí zajisté patří Velká Mešita, kterou nechal vybudovat bývalý šejk Zayeda, zábavní park Ferrari World či závodní okruh F1 Yas Island.

Popis ubytování
FOUR SEASONS HOTEL AT AL MARYAH ISLAND 5*****:

Tento hotel nabízí výhled na překrásné panorama města. V hotelu je celkem 200 světlých a vzdušných pokojů a apartmá, všechny s výhledem na moře. Součástí sofistikovaných interiérů je i pohodlná pohovka a jídelní stůl a moderní koupelna s vanou. V celém objektu je možné využívat wifi zdarma. V hotelu se nachází kongresové centrum, taneční sál a je zde možné pořádat svatby. Four Seasons Abu Dhabi se nachází pouhých 800 metrů od nákupního centra Abu Dhabi. Al Wahda Mall je 3,8 km od hotelu, zatímco Qasr al-Hosn se nachází 4 km od hotelu. Nejbližší letiště je mezinárodní letiště Abu Dhabi, 27 km od hotelu. Bezplatné parkování je k dispozici na místě a je zdarma.

Program
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...