Hotel Kalos - Sicílie pro seniory 55+

Vyhledávání zájezdu
Hotel Kalos - Sicílie pro seniory 55+ - Itálie - Sicílie

Hotel Kalos - Sicílie pro seniory 55+

Itálie » Sicílie

, Hotel starstarstarHotel Kalos - Sicílie pro seniory 55+

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Palermo - transparent 22°C


Poloha
Kompletně zrekonstruovaný, elegantní tříhvězdičkový hotel se nachází přímo na pobřeží v jedné z nejkrásnějších částí zálivu Naxos. Centrum města Gardini Naxos je vzdálené cca 1 km. Hotel se nachází přímo u kamenité pláže, ze které je přístup do moře po schůdcích, krásná písčitá pláž zálivu Giardinni Naxos je pak vzdálená cca 700 m - 8 minut pěšky.

Doba transferu z letiště do hotelu cca 45 min.
Popis zájezdu
Zájezdy pro seniory 55+ na Sicílii! Sicílie je výborným místem pro Vaši dovolenou. Nabídka zájezdů Sicílie pro seniory 55+ ocení všichni zájemci, kteří si oblíbili pobytově poznávací zájezdy do přímořských oblastí. Termíny pro zájezdy na Sicílii, které v rámci programu pro seniory 55+ jsou nabízeny, volíme s ohledem na zájemce o aktivní dovolenou. Sicílie patří již delší dobu mezi nejvyhledávanější turistické destinace v Evropě. Kromě překrásné přírody nabízí tato dovolená možnost poznat řadu kulturních a architektonických památek, které ocení všichni milovníci umění, kultury a historie. Sicílie je autonomní oblastí Itálie a také největším ostrovem Středozemního moře. Jak asi musel být krásou ostrova uchvácen Johann Wolfgang Goethe, když při své návštěvě Sicílie prohlásil "Vidět Itálii a nevidět Sicílii je jako nevidět Itálii vůbec, protože Sicílie je klíčem k celé zemi."
V průběhu staletí ostrov navštěvovali celé řady nájezdníků, jako byli Kartaginci, Římané, Řekové, Vandalové, Arabové, Normané, Španělé nebo Francouzi. Výsledkem těchto invazí je neobyčejné dědictví, které jednotlivé kultury na ostrově zanechaly. Cestovatelé, kteří využijí nabídku zájezdů pro seniory 55+ na Sicílii, se tak mohou kochat divadly v Syrakusách a v Taormině, úžasnými chrámy v Agrigento, architekturou ovlivněnou maurskou kulturou, reprezentovanou především chrámy v Monreale. Itálie a Sicílie zvláště jsou tím pravým místem pro Vaši dovolenou v rámci zájezdů pro seniory 55+.
Cena obsahuje
- Zpáteční letenka Praha – Katánie – Praha (včetně všech tax, poplatků)
- 7 nocí ve 3* hotelu
- Polopenze
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 1x polodenní výlet Riviera dei Ciclopi (upozorňujeme, že tento výlet může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště)
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
Cena neobsahuje
- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.
Vybavení hotelu
Hotel Kalos má společnou recepci s hotelem Nike, vlastní sluneční terasu, ze které můžete obdivovat nádherné panorama na pobřeží. Prostorná společenská místnost,TV salonek a bar. V hotelu je výtah. WI-FI je zdarma ve společných prostorech hotelu.
Vybavení pokoje
32 moderně zařízených pokojů s klimatizaci ( červen - září, centrální s ovládáním z pokoje), koupelnou se sprchovým koutem, fénem, TV, lednickou, trezorem – vše zdarma.
Stravování
Snídaně i večeře jsou podávány v hotelu NIKE ****. Hotely jsou vzájemně propojeny.
Pláž
Přístup na soukromou pláž je přímo u hotelu - skalnaté vulkanické pobřeží - přístup do vody po schůdcích (doporučujeme boty do vody), lehátka a slunečníky jsou zdarma. Krásná písčitá pláž zálivu Giardinni Naxos je pak vzdálená cca 700 m - 8 minut pěšky.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.