SEA VIEW HOTEL DUBAI

Vyhledávání zájezdu
Hotel Seaview - Spojené arabské emiráty - Dubaj

Hotel Seaview

Spojené arabské emiráty » Dubaj

, Hotel starstarstarstar

LM


Hotel Seaview

Počet termínů:

105 termínů / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Snídaně, Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Dubai - transparent 36°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: SEA VIEW HOTEL DUBAI
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd v Dubaji s výlety zahrnutými v ceně zájezdu. Provedeme vás historickým centrem Dubaje s průvodcem, navštívíte i proslulé tržiště Golden Souk. Ve večerních hodinách se vydáte na plavbu zátokou Dubai Creek tradiční lodí Dhow. Dále jsme pro vás připravili výlet na jeepech do pouště, kde vás budou zkušení řidiči provážet po dunách. Projížďku pouští zakončíte v beduínském kempu, kde je pro vás připraven program s tanečníky a večeře s tradičními arabskými specialitami. U zájezdů na 7 nocí je v ceně zahrnut i celodenní výlet do hlavního města SAE, do Abu Dhabi. Po zbytek času si můžete užívat např. slunečné pláže a křišťálově čistou vodu na některé z dubajských pláží.


Výlety zahrnuté v ceně
Půldenní prohlídka Dubaje s průvodcem
Večerní plavba lodí po zátoce Dubai Creek s večeří
Výlet na jeepech do pouště zakončený tradičním arabským vystoupením a večeří v campu v poušti
Celodenní výlet do Abu Dhabi


Poznámka:


Uváděná cena je za 1 osobu v DBL (při obsazení 2 dospělými osobami)


Příplatek za jednolůžkový pokoj či sleva za dítě do 6 let se zobrazí po rozkliknutí nezávazné rezervace

Popis Lokace
DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Popis ubytování
SEA VIEW HOTEL DUBAI 4****:

Sea View Hotel se nachází v Bur Dubai naproti budově Dubajské celnice a disponuje výhledem na dubajský přístav. Celkem nabízí ubytování ve 107 pokojích a apartmánech, které jsou rozloženy na sedmi podlažích. Všechny pokoje mají klimatizaci, LCD televizor se satelitními kanály, rádio budík, minibar, zařízení pro přípravu čaje a kávy, fén, wi-fi připojení, trezor, pracovní stůl. Hotel má k dispozici obchodní centrum pro pracovní příležitosti, saunu a páru, plavecký bazén na střeše hotelu,tělocvičnu a kosmetický salón. Má několik restaurací a barů : Čínská restaurace, Kohinoor- Mouglai Speciality Restaurant, Mannat- Club and Lounge, Horbor Cafe, Marines Club – Filipino Club, Lounge bar, Střešní Top restaurace, Indická restaurace. Dále je možné využít komplexní konferenční a seminární zařízení v AL – Multaqa banketním a konferenčním sále, který se nachází v sedmém patře s výhledem na Dubaj a Arabský záliv. Hotel se nachází pouze 30 minut od mezinárodního letiště.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...