KAMPÁNIE pro seniory 55+ (hotel 4*)

Vyhledávání zájezdu
KAMPÁNIE pro seniory 55+ - Itálie - Kampánie

KAMPÁNIE pro seniory 55+

Itálie » Kampánie

, Hotel starstarstarstar

FM


KAMPÁNIE pro seniory 55+

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 2 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Neapol - transparent 21°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: KAMPÁNIE pro seniory 55+ (hotel 4*)
Ubytování
Pokoje v hlavní budově jsou nově zrekonstruované s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV, klimatizací, trezorem a minibarem.
Poloha
Popis typového hotelu Giulivo: Hotel se nachází v oblasti Baia Domizia, přímo u pláže, na kterou vede příjemná procházka piniovým hájem v rámci komplexu. Hotel je rozdělen na hotelovou část a rezidenční část, kde naleznete bungalovy a menší vilky. V blízkosti hotelu se nacházejí obchůdky a bary. Možnost místní dopravy autobusem.
Sport a zábava
Bazén, bar a restaurace, možnost animací.
Středisko
Oblast Kampánie
Vybavení
Recepce, restaurace, bar, výtah, bazén, parkoviště. Upozorňujeme, že v bazénu může být vyžadováno použití koupací čepice.
Stravování
Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované - první a druhý chod, salátový bufet, polévka a dezert nebo ovoce (první den bez výběru, od 2. dne pobytu na výběr ze 2 menu, které se nahlašuje u večeře nebo snídaně předem) - včetně sklenice vody a vína k večeři.
Pláž
Písčitá pláž se nachází přímo u areálu hotelu. K dispozici je zde plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) v ceně.
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do Neapole / Říma - přímé lety, transfery do hotelu, ubytování, večeře, nocleh.
2. - 7. den: Snídaně, individuální volno s možností odpočinku nebo účast na některém z fakultativních výletů, večeře a nocleh v hotelu. Termín polodenního výletu v rámci zájezdu bude upřesněn na místě delegátem.
8. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.
Upozornění
Na místě se platí případná pobytová taxa dle vyhlášky místních úřadů. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Upozorňujeme, že v bazénu může být vyžadováno použití koupací čepice.
Zájezdy jsou určeny pro osoby starší 55 let a je nutno mít trvalý pobyt v některé ze zemí EU.
Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 lez bez doprovodu seniora.
Uvedený popis je typový. Název konkrétního hotelu a jeho popis bude upřesněn cca 7 dní před odletem.
Zájezdy pořádáme ve spolupráci s CK Quality Tours.
Cena nezahrnuje
• příplatek za jednolůžkový pokoj (senior) 2 900,- Kč • příplatek za neseniora 2 700,- Kč • fakultativní výlety a služby • místní pobytovou taxu (splatná na místě)
Cena zahrnuje
• zpáteční letenku v turistické třídě vč.všech tax a poplatků • 7 noclehů s POLOPENZÍ vč. sklenice vody a vína k večeři • transfery letiště - hotel - letoště • výlet do Sessa Aurunca s návštěvou výrobny mozzarely a její degustací - (upozorňujeme, že tento výlet může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště) • služby česky či slovensky hovořícího delegáta • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.