TUXPAN

Vyhledávání zájezdu
Kuba - Golf - Hotel Tuxpan - Kuba - Varadero

Kuba - Golf - Hotel Tuxpan

Kuba » Varadero

, HotelKuba - Golf - Hotel Tuxpan

Počet termínů:

18 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Varadero - transparent 28°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: TUXPAN
Kategorie hotelu: ****
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd se sportovním duchem na poloostrově "Hicacos", kde se nachází nejznámější kubánské letovisko "Varadero", kde si zahrajete golf a spojíte tak dovolenou s aktivním odpočinkem. Toto letovisko je vzdálené od Havany asi 140 km. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Nejatraktivnější letovisko Kuby nabízí kromě jedné z nejkrásnějších pláží na světě také řadu turistických lákadel, jakými jsou například delfinárium, přístav ze kterého denně odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky nebo 18-ti jamkové golfové hřiště. Prožijte Vaší dovolenou v tomto letovisku v hotelu Tuxpan 4*, ALL INCLUSIVE.ODPOČIŇTE SI OD VŠEDNÍHO STRESU A DNEŠNÍHO USPĚCHANÉHO SVĚTA NA BÍLÝCH PLÁŽÍCH, KTERÉ JSOU OMÝVÁNY AZUROVĚ ČISTOU VODOU ATLANTSKÉHO OCEÁNU A ZELENÉM PAŽITU KRÁSNÉHO GOLFOVÉHO HŘIŠTĚ...

Popis Lokace


VARADERO

Letovisko „Varadero” se nachází 140 km od Havany a je největší turistické středisko na Kubě, s více než půl milionem turistů ročně. Nachází se na velmi úzkém (0,5 - 1 km) a 25 km dlouhém poloostrově „Hicacos”. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Dnešní letovisko bylo vystavěno jako sídlo bohatých ve 20. letech minulého století. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. Nádherná 22 kilometrová pláž věhlasných bílých písků, tyrkysové moře a desítky moderních resortů s programem „ALL INCLUSIVE”, nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění, golf a denní i noční zábavu. Na jihu regionu leží Národní Park „Ciénaga de Zapata” (4 400 km² - bažinné ekosystémy s bohatou endemickou florou a faunou). Součástí parku je areál „Guamá” k němuž patří: krokodýlí farma, indianská vesnice „Aldea Taina” a „Lago del Tesoro” - jezero pokladů. O několik kilometrů dále leží zátoka Sviní se známým epickým muzeem a pláž „Playa Girón”. Za zmínku ještě stojí údolí - „Valle Yumuri” a vyhlídka - „Mirador Bacunayagua” (na půl cesty mezi Havanou a Varaderem). Za návštěvu také stojí nádherná jeskyně „Cuevas de Bellamar”, 10 km od města Matanzas. Varadero je v současnosti oblíbené turistické středisko s bílými písčitými plážemi a moderními zábavními středisky. Jeho pláž se řadí mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Mezi zajímavá turistická lákadla patří 18-ti jamkové golfové hřiště, delfinárium nebo marína, odkud každým dnem odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky.

GOLF CLUB VARADERO

Golf Club Varadero je 18-ti jamkové hřiště, které je vhodné pro všechny hráče. Architektem tohoto hřiště je Les Furber, president kanadské společnosti „Golf Design Services“ a může se pochlubit například organizací European Challenge Tour Grand Finals v letech 1999 a 2000. Zdejší hřiště je poměrně rozlehlé s několika delšími přejezdy, po hřišti se tak hráči pohybují výhradně vozíky. Hřiště leží v bezprostřední blízkosti moře. Unikátní je díky jezírkům se slanou vodou. Prvních devět jamek je vhodných i pro začátečníky. Dalších devět jamek je určeno techničtějším hráčům. Jsou zde např. vodní překážky či záludné bunkry. Nachází se zde klubovna, občerstvení, restaurace, golfový obchod, půjčovna golfového vybavení, půjčovna golfových vozíků a golfová škola. Hráčům je k dispozici 300 metrů dlouhý driving range, 2 putting greeny, 1 chipping green, 2 cvičné bunkery. Golf Club Varadero je otevřen celý týden mimo neděle od 8 do 20 hodin. Dominantou tohoto golfového areálu je krásná vila „Xanadu“, kterou si nechal na útesu nad mořem vystavět americký miliardář Irenee Dupont. Dnes je tento objekt právě sídlem golfového klubu, nabízí i příjemné ubytování a luxusní restauraci.

GOLF CLUB VARADERO

Rok otevření: 1927
Počet jamek: 18
Par: 72
Délka hřiště : 6.269 m
Handicap : 36/36
Popis ubytování
TUXPAN 4****:

Hotel Tuxpan byl otevřen roku 1991 a v roce 2001 prošel kompletní rekonstrukcí. Nachází se v blízkosti písečné pláže (cca 50 m od hotelu), od které je oddělen tropickou zahradou plné kokosových palem. Všech 233 pokojů je klimatizovaných, s vlastním sociálním zařízením, fénem, trezorem, satelitní TV, telefonem a minibarem. (Nedisponuje třílůžkovými pokoji, pro rodiny s dětmi však lze do pokoje přidat přistýlku). V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci „Cristal“ nebo v některé ze dvou specializovaných a la carte restaurací („El Rancho“ – mezinárodní kuchyně nebo „El Colibrí“ – místní kreolská strava). V areálu jsou k dispozici 4 bary, včetně pěkného baru „Delfin“ přímo na pláži nebo snack baru „El Colibri“ u bazénu, který je hotelových hostům k dispozici 24 hodin denně, příjemného „piano“ lobby baru, ovocného „Fruta“ baru u bazénu či kavárny v prvním patře. V rámci denních i nočních animačních programů zde nechybí aerobik, kurzy tance, kurzy potápění nebo salsy, hry - domino, šachy, bingo, šipky, plážové sporty, stolní tenis, tenisové kurty, živá hudba, každovečerní představení nebo diskotéka „La Bamba” (otevřena pouze v sobotu). Na hotelové pláži je možné využít širokou škálu vodních sportů, například šnorchlování, kajaky nebo projížďku na katamaránu. K dispozici pro rodiny s dětmi je miniklub pro děti od 4 do 10 let. Mezi hlavní budovou hotelu a pláží se nachází pěkný rozlehlý bazén (lehátka a slunečníky zdarma). V lobby hotelu jsou obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby, směnárna, prádelna, internet a zdravotnická služba. Nedaleko od hotelu je zastávka autobusu, kterým se za poplatek 5 CUC lze po celý den pohybovat po Varaderu. Nedaleko od hotelu lze zapůjčit automobil či skútr na výlety po blízkém okolí.

Strava

Program ALL INCLUSIVE v hotelu Tuxpan nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus, pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v bufetové restauraci "Cristal". Lze také navštívit některou ze dvou a-la-carta restaurací. Po celý den lze využít lehkého občerstvení u bazénového snack baru "El Colibri" nebo v dalších čtyřech barech k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Program
1. DEN

Přílet do Havany či Varadera v odpoledních hodinách (cca 18.00 lokálního času).

Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu na Varaderu. Welcome drink. Ubytování.2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru)

Volné dny v programu ALL INCLUSIVE s možností využití fakultativních výletů.

Během pobytu 3x GOLF FEE v "Golf Club Varadero". (Hrací dny a tee time dle Vašeho přání)POSLEDNÍ DEN

Volný dopolední program.

14:00 - 15:00 transfer na letiště José Martí v Havaně či na letiště Juan G. Gomez ve Varaderu.

20:10 - odlet z Havany či v 18:50 z Varadera směr Praha. Přílet následující den.ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.