LE ROYAL MERIDIEN BEACH RESORT AND SPA

Vyhledávání zájezdu
Le Royal Meridien Beach Resort & Spa - Spojené arabské emiráty - Dubaj

Le Royal Meridien Beach Resort & Spa

Spojené arabské emiráty » Dubaj

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Le Royal Meridien Beach Resort & Spa

Počet termínů:

15 termínů / 2 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Dubai - transparent 36°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: LE ROYAL MERIDIEN BEACH RESORT AND SPA
Popis Lokace
DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Popis ubytování
LE ROYAL MERIDIEN BEACH RESORT AND SPA 5*****:

Le Royal Meridien Beach Resort and Spa je situován 2 minuty chůze od pláže. Hotel se nachází přímo naproti kosmopolitní JBR Walk - jediné přímořské promenádě v Dubaji s luxusními obchody, restauracemi a kavárnami s výhledem na čistou modrou vodu Arabského zálivu. Dále se hotel nabízí 3 km od golfového klubu světové třídy Emirates a 10 minut jízdy od nákupního centra Mall of the Emirates. Z budov postavených v kombinaci arabského a středomořského stylu se otevírá výhled na čtvrť Dubai Marina a na Perský záliv. Hotel disponuje 14 mezinárodními restauracemi a bary. Hosté se mohou těšit na mexickou kuchyni v oceněné hotelové restauraci Maya. Hotel dále disponuje nekonečným bazénem, wellness centrem v římském stylu se saunami a 5 hammamy. V hotelu je dostupná Wi-Fi a nepřetržitá pokojová služba. Le Royal Meridien Beach Resort & Spa nabízí 504 pokojů a apartmánů.

Program
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...