Marina View Port Ghalib

Vyhledávání zájezdu
Marina View Port Ghalib - Egypt - Marsa Alam

Marina View Port Ghalib

Egypt » Marsa Alam

, Hotel starstarstar

FM


Marina View Port Ghalib

Počet termínů:

51 termínů / 0 Last minute / 51 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Marsa Alam - transparent 24°C


Sport a zábava
2 plavecké bazény, šipky, ping pong, kulečník (za poplatek)
Poloha a popis
Hotel Marina View Port Ghalib se nachází v samotném srdci Ghalib, poblíž krásných plážích vhodných k potápění a poznávání podmořského života. Hotel se nachází jen 5 minut od přístavu Ghalib a 10 minut od mezinárodního letiště Marsa Alam.
Vybavení hotelu
Hotel Marina View Port Ghalib disponuje vstupní halou s 24 hodinovou recepcí, 75 pokoji, restaurací, 3 bary, 2 bazény, kulečníkem, obchodem se suvenýry, Wi- Fi připojení v lobby, bankomatem.
Vybavení pokoje
Hosté se mohou ubytovat v příjemně vybavených dvoulůžkových pokojích nebo v dvoulůžkových pokojích s výhledem na přístav. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), LCD televizí, vysoušečem vlasů, minibar (za poplatek) balkonem nebo terasou.
Bonus pro vás navíce
Při objednávce dostanete zdarma: - Zdarma upgrade ze standardního pokoje s výhledem do zahrady na pokoj přímo s výhledem na marinu na termíny odletů od 01.05.2017 do 31.07.2017. Ta nabídka platí při rezervaci od 04.04.2017 do 30.04.2017
Stravování
All inclusive: - Snídaně: v hlavní restauraci (07:00- 09:00) - Oběd: v hlavní restauraci (13:00- 14:30) - Večeře: v hlavní restauraci (19:00- 21:00) během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 22 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje jsou za poplatek. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...