Hotel Mega

Vyhledávání zájezdu
Mega - Řecko - Řecko ostrovy - Korfu - Dassia

Mega

Řecko » Řecko ostrovy » Korfu » Dassia

, Hotel starstarstar

LM


Mega

Počet termínů:

9 termínů / 9 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Praha, Brno, Ostrava

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Mega
Ubytování
příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, LCD SAT TV, telefon, lednička, klimatizace (za poplatek).
Poloha
rodinný hotel se nachází ve známém letovisku Ipsos na východním pobřeží ostrova Korfu. Okolní zelené kopce porostlé olivovníky a křišťálově čisté moře jemně dotvářejí unikátní středomořskou atmosféru tohoto letoviska. Ipsos je vzdáleno 25 km od letiště Korfu (Kerkyra).
Vybavenost
recepce, trezor (za poplatek), restaurace / pizzerie / taverna s venkovním posezením, venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), WiFi ve veřejných prostorách hotelu (zdarma). Recepce zprostředkovává pro zájemce pronájem lodí.
Stravování
POLOPENZE - snídaně formou švédských stolů a servírované večeře.
Pláž
písečná pláž s příměsí oblázků „ The Golden Mile“ pyšnící se oceněním modré vlajky EU za kvalitu přímo u hotelu, lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).
Náš názor
oblíbené letovisko Ipsos je vhodné pro klienty všech věkových kategorií.
Cena za osobu zahrnuje
7x ubytování, 7x polopenzi, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let
Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena povinná pobytová taxa, platí klient na místě po nástupu na ubytování. Orientační cena cca 1,5-5 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.
Poznámka
příplatek za neobsazené lůžko/jednolůžkový pokoj +7 990 Kč/týden, pobytová taxa na místě cca 1,5-5 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.
Akce

*AKCE až 20.000 Kč IHNED

Platí pro zájezdy v termínech označených příslušnou akcí. Bližší podmínky akce naleznete na www..cz. Objednejte zájezd pomocí odkazu "Objednat".
Sport a zábava
nabídka vodních sportů a aktivit na pláži (za poplatek), možnost pronájmu lodí zprostředkovávaná recepcí hotelu, 1x týdně živá hudba (v období 15.7.-20.8.).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...