RAMADA COLOMBO

Vyhledávání zájezdu
Ramada Colombo - Srí Lanka

Ramada Colombo

Srí Lanka

, Hotel starstarstarstar

LM


Ramada Colombo

Počet termínů:

184 termínů / 9 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Snídaně, Polopenze, Plná penze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Hikkaduwa - transparent 27°C


Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do hlavního města Colomba, CITY TOUR D COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V COLOMBU
V RAMADA COLOMO 4**** !!!

Popis Lokace
COLOMBO:

Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Popis ubytování
RAMADA COLOMBO 4****:

Tento hotel je vzdálený asi 45 minut od mezinárodního letiště – „Bandaranaike International Airport“ a nachází se ve městě Colombo, nedaleko písečné pláže. Má dispozici celkem 94 moderně vybavených pokojů – „Double Beds Room“, „King Beds Room“, „King Beds Suite“. Všechny typy pokojů jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením, minibarem, satelitní televizí, trezorem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Hotel disponuje venkovním bazénem, restauracemi – „Gardenia Coffeeshop“ – restaurace u bazénu (snídaně formou bufetů, obědy „á la carte“), „Alhambra“ – restaurace s indickou kuchyní, „Oasis Lounge“, bary: „ Oasis Lounge“ , „The Poolside“ – bar u bazénu, „Tempt Inn“ – cukrárna. Nechybí ani hotelové lázně „Jal Spa“ s nabídkou masáží a procedu nebo akupresury. Hotel nabízí k dispozici fitness centrum, saunu a fakultativních výletů. Dále se zde nachází prádelna/čistírna, business centrum, obchůdek se suvenýry, room servis – 24 hodin denně a Wifi připojení po celém hotelu.


Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN

Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO)

Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu RAMADA COLOMBO 5*****

Ubytování

Volný program3. DEN - předposlední DEN

Volný program

Možnost fakultativních výletůPOSLEDNÍ DEN

Snídaně v hotelu

Odjezd na letištěPřílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.


Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...