Sarlot Studios

Vyhledávání zájezdu
Sarlot Studios - Řecko - Řecko ostrovy - Kréta - Kréta sever - Bali

Sarlot Studios

Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta sever » Bali

, Hotel starstarstarSarlot Studios

Počet termínů:

43 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Večeře, Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Poloha
ubytovací zařízení Sarlot leží v čím dál více oblíbeném turistickém středisku Bali (cca 2 km od hlavní pobřežní komunikace) a to pouhých 60 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Ve vzdálenosti cca 150 m je starý přístav s řadou nákupních možností či posezení v taverně anebo kavárně. Historické městěčko Rethymno je vzdáleno cca 34 km a hlavní středisko oblasti - město Herkalion cca 50 km. Mezinárodní letiště je 45 km daleko. Ve středisku Bali je zastávka místní autobusové dopravy, díky které se lze snadno dopravit do zajímavých míst v okolí.
Rychlý přehled
příjemný rodinný hotel
překrásné výhledy na moře
vlastní vybavený kuchyňský kout
dobrý poměr ceny a kvality
Stručná poloha
písečná pláž pouhých 60 m
starý přístav a obchůdky 150 m
Rethymno 34 km
mezinárodní letiště 45 km
Pojmenování upoutávky 1
Bazén
Popis upoutávky 1
Bazén sousedního hotelu Sofia (možnost využívání při konzumaci).
Vybavení hotelu
apartmánový komplex tvoří několik budov umístěných na kavárnou, minimarketem a obchodem se suvenýry, které patří majiteli. Z většiny studií je výhled na moře a blízké letovisko. Ke komplexu patří i sluneční terasa, která je klientům plně k dispozici. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek (6 EUR/set tj. 2 lehátka a slunečník). Na pláži v sektoru s lehátky funguje obsluha místní taverny Akrogiali. Na pláž se od domu dostenete nejrychleji po zdolání pouhých 71 schodů vedoucích přímo do nádherné taverny u moře nebo malou oklikou po silnici. WiFi internet je ve společných prostorách komplexu zdarma stejně jako parkování u domu. Nespornou výhodou je poloha v srdci letoviska Bali s velmi typickou atmosférou a příjemnými večery v některých z malebných taveren u moře. Klienti mohou využívat bazén v přilehlém komplexu Sofia (20 m), kde je rovněž podávaná přiobjednaná strava.
Vybavení pokoje
velice prostorná studia až pro 5 osob jsou jednoduše a účelně vybavena, mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci (v ceně), SAT-TV, kuchyňský kout se základním vybavením, lednici, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo na moře (za příplatek). Ve většině studií jsou 3 pevná lůžka a dostatek prostoru pro další 1-2 přistýlky či dětskou postýlku. Nedoporučujeme klientům s omezenou pohyblivostí díky přistupu po schodech, ale toto je vyváženo nádhernými výhledy a ubytováním stranou dopravního hluku.
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 2 osoby.
Popis zařízení 1
Studia mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci (v ceně), SAT-TV, kuchyňský kout se základním vybavením, lednici, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo na moře (za příplatek).
Pojmenovani_zarizeni_2
Studio pro 2 osoby se 2 přistýlkami.
Popis_zarizeni_2
Studio pro 2 osoby se 2 přistýlkami mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci (v ceně), SAT-TV, kuchyňský kout se základním vybavením, lednici, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo na moře (za příplatek).
Stravování
vlastní, lze si doobjednat snídaně či polopenzi (snídaně rozšířená kontinentální v partnerském Sarlot Café, večeře v partnerské taverně Sofia).
Náš názor
příjemné standardní ubytování rodinného charakteru ve velmi atraktivní lokalitě s úchvatným výhledem na moře a blízko páže s pozvolným přístupem a v zálivu chráněném proti vlnám bariérou. Výhodou je vlastní kuchyňský kout a možnost ubytování i početnějších rodin s 2-3 dětmi. Kromě nejbližší pláže přímo pod hotelem doporučujeme pláže vzdálené do 10 minut chůze. Najdete zde opravdový dovolenkový ráj s úchvatným zálivem, křišťálovou vodou, zahradou a 2 tavernami přímo u vody. Vzhledem k limitované kapacitě doporučujeme včasnou rezervaci.
Odkaz na www
http://www.sarlot.net
Www odkaz popis 1
www.sarlot.net
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...